رفتن به محتوای اصلی

اطلاعیه

قابل توجه مشتریان محترم

به اطلاع می رساند، اخیرا گزارش هایی از سوی برخی بانکها و نهادهای دولتی معتبر به این شرکت واصل گردیده، مبنی بر اینکه "سررسید هوشمند اختصاصی رسفا" با ظاهری متفاوت به این عزیزان عرضه گردیده و بعضا منجر به انعقاد قرارداد  شده است، بدینوسیله اعلام میدارد، این گروه / شرکت (فناوری رسفا به شماره ثبت 323504، برند ثبت شده  مرکز مالکیت معنوی و علائم تجاری کشور متعلق به شرکت رایان افزار نارون بشماره ثبت 529975حق قانونی خود می داند تا نسبت به پیگیری کیفری (کلاه برداری) و حقوقی (انعقاد قرارداد و اخذ وجوه بلا وجه از مشتریان توسط سوء استفاده کنندگان) اقدام قانونی لازم را بنماید و بر اساس مدارک موجود (مالکیت معنوی سررسید هوشمند، صرفا اختصاص به گروه فناوری رسفا ( شرکت رایان افزار نارون) داشته و استفاده و فروش آن غیرمجاز می باشد. بدیهی است در اولین فرصت با خاطیان وفق مقررات و ضوابط قانونی اقدام به عمل خواهد آمد.

روابط عمومی و امور بین الملل گروه فناوری های رسفا 

موبایل کاتالوگ

بایدقبول کنیم که عادت های مربوط به خواندن ، گوش دادن و تماشا کردن مردم به سرعت در حال تغییر است . بنابراین استفاده از موبایل کاتالوگ رسفا بهترین راه برای جذب مخاطبان جدید ، حفظ مخاطبان فعلی و مهمتر از همه باقی ماندن در صحنه رقابت است .

موبایل کاتالوگ رسفا در واقع نوعی کاتالوگ دیجیتال است که در آن می توان اطلاعات مختلفی ازقبیل عکس ، فیلم ، صوت و متن قرار داد که بنا برنوع کاربرد کاتالوگ می توان بخشی از این امکانات یا همه آن را در نرم افزار گنجاند . مطمئنا برای شما که مدیریت یک شرکت ، یا سازمان و یا مسئولیت معرفی خدمات و محصولات آن را بر عهده دارید یافتن روش های پر بازده و در عین حال با هزینه معقول برای معرفی خدمات و محصولات از مهم ترین اهداف است . نرم افزار موبایل کاتالوگ رسفا از جمله این روش هاست که می توانید با کمترین هزینه ممکن بیشترین بازدهی را برای شرکت خود به ارمغان بیاورید. چرا که شما خدمات را روی پر کاربردترین وسیله ای که در تمام لحظات در دسترس افراد هست معرفی و به طور قابل توجهی در هزینه های چاپ و مصرف کاغذ صرفه جویی کرده اید . با استفاده از موبایل کاتالوگ رسفا شما مطمئن خواهید بود که محصول یا فعالیت شما به صورت کاملا داوطلبانه توسط دریافت کننده روی گوشی نصب شده است و اوبرای دیدن خدمات و محصولات شما مشتاق است .

برخی از مشتریان این محصول

شرکت صنایع اشتعال استان مرکزی

شرکت علم و صنعت ماهان

شرکت رستا

بانک کشاورزی استان مرکزی

آرامستان شهرداری اراک

شرکت دلتا راه ماشین

اتاق اصناف استان مرکزی

انتقال خون استان مرکزی

آجرنسور نما دیرگداز اراک

بنیاد ایرانشناسی استان مرکزی

برگشت به بالا